Фото з сайту http://surl.li/rpvm |
Це один із знакових днів у нашому міжнародному календарі. Талант письменника - яскрава демонстрація духовного начала всього людства. Уміння висловити свої почуття і переживання, думки і образи, події і відносини, і багато чого, що так чи інакше зв’язується з людським світоглядом - справжній дар. Сказати і бути почутим, знайти розуміння і відгук у серцях вдячного читача - це мета будь-якого автора.
Дата святкування Всесвітнього дня книг та авторського права, який увійшов у міжнародний календар за рішенням ЮНЕСКО в 1995-му році - 23-е квітня. Вона вельми символічна для всієї нашої світової літератури. У цей день, до прикладу, покинули світ або прийшли в нього такі знамениті і відомі автори як Шекспір і Сервантес, Моріс Дрюон і Інка Гарсіласо де ла Вега, Мануель Мехіа Вальєхо і Володимир Набоков, X. Лакснесс і Дж. Пла.
На щорічній Генеральній конференції ЮНЕСКО 1995-го року, що проходила тоді в столиці Франції Парижі, було прийнято рішення заснувати не тільки це всесвітне свято. Була заснована і Премія Всесвітньої організації ЮНЕСКО за пропаганду кращих ідеалів толерантності і терпимості в дитячій і юнацькій літературі.
Книга - це незамінний носій інформації. Завдяки книгам ми не тільки отримуємо простий і зрозумілий доступ до ідей і знань, моральних і духовних цінностей, ми торкаємося до справжніх творчих досягнень та розумінню краси нашого людства. У світі багатого культурного різноманіття, саме книга є певним вікном у просторі і часі, що відкриває перед нами різні цивілізації і соціальні культури, історичні повороти і неминучий прогрес.
За матеріалами сайту DilovaMova.com
Всі ми знаємо про користь читання книг як для дорослих, так і для дітей. Навіть відомий Ілон Маск читає літературу і як ніхто інший знає про її вплив на розвиток особистості та бізнес можливостей. Сьогодні, у Всесвітній день книги та авторського права, ми підготували для вас 8 порад, які допоможуть правильно читати книги та отримувати від читання ще більше користі.
- Знайомтеся з літературою різних жанрів.
- Використовуйте різні формати книг.
- Вибирайте книги правильно.
- Обмірковуйте прочитане.
- Обговорюйте книги.
- Перетворіть читання в повсякденну звичку.
- Застосовуйте аналітичний метод читання.
- Навчіться швидко читати.
І наостанок, настанова від К.Паустовського: “Читайте! Читайте! Читайте! Читайте не поспішаючи, щоб не втратити жодної краплі коштовного змісту книги. Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги!”
Вдалого читання!
Немає коментарів:
Дописати коментар