14 квітня 2020

Сучасна поезія

Недаремно кажуть, що книжки потрапляють до читача не випадково. Так сталося сьогодні зі мною. Я натрапила на гарні вірші, які читає сама поетеса. Пропоную й вам насолодитися українською сучасною поезією...

Автор Ірина Рубець "Прозріння словом" (поки що книга тільки в продажу).


Книга віршів, покликаних спонукати до пробудження буцімто відомих, але часом призабутих життєвих істин.

Книга містить чотири розділи – про вічне, про світле, про зболене і про святе. Кожен із яких несе собою можливість для читача у потрібний момент відчути радість, підтримку, окрилення, а так само – дозволити собі сльози та біль, коли це так необхідно. Книга вибірково проілюстрована тематичними фотозображеннями, які підсилюють зміст написаного та дозволяють роздумами поринути глибше,ніж це допускають слова. Основна її мета – надихнути читача на життєствердну позицію і віру у себе та у навколишній світ. 
На обкладинці дивна назва ПРО"ЗРІННЯ СЛОВОМ". Сама авторка так пояснює назву (цитата з інтерв'ю, яке за посиланням читайте тут 📁):

Чому ви назвали книгу «Прозріння Словом»?
Назва моєї книги повинна була б бути такою, щоб я її відчула і зрозуміла, що це моє. І це слово точно  передає мій творчий шлях та мої відчуття. По перше, тут про моє зріння слова в слові, про те, як я формуюсь як автор. Друге, що мається на увазі – це мої певні прозріння, які відображаються у віршах. Ну, а третє вже візьме для себе читач, якщо він зможе побачити чи відчути якесь прозріння особисто для себе. 
Ірина Рубець - юрист, який пише вірші. Перший вірш склала у 4 роки, потім постійно щось придумувала, а мама записувала за донечкою.
Кожен сам творець своєї долі - це філосовія, яку вона сповідує та закладає у своїх віршах.

 "А хто їй сказав, що вона якась особлива?"
"Я просто взяла і прийшла до твого дому"
"Ти минаєш людей у житті"
"Сідає сонце. Вечір ставить чайник"
"В світі висотоі і вічноревучих трас"
"Ти не мусиш тримати злість"
"Світлій пам'яті Героїв Небесної Сотні"
"Вона не така, як інші"
"У тебе виразні очі"
"Часом потрібно щось перебути"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Голодомор - невиплакані сльози

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947...